Sabores Italianos logoburger icon

Bayilik

Bayilik Şartlarınız Neler?

Hatırlık kahveler yapmak amacıyla bize katılmak için girişimci ruhlu, iş hayatında başarılı ve yönetim alanında tecrübeli, bayilik için gereken maddi kaynakları mevcut olan yönetici adaylarını değerlendirmekteyiz.

Konum Şartları Neler?

Bayilik açılması planlanan bölgelerde çeşitli konumlar değerlendirilmeye açıktır. Ayrıca ilgi olması durumunda başka konumların da uygun olup olmadığı değerlendirilebilir.

Bayilik Maliyeti Nedir?

Yatırım yapılması planlanan mağazanın büyüklüğü ve şekline göre proje hazırlanmasının ardından maliyet belli olacaktır. Projenin hazırlanması ve maliyet konusunda anlaşılmasının ardından birlikte çalıştığımız taşeron şirket çalışmaya başlayacaktır.

Bölgelerin Değerlendirilmesi Nasıl Oluyor?

Bayilik açılması düşünülen konumların uygun olup olmadığı konusunda çalışmalar gerçekleşiyor. Bu değerlendirmelerin sonucu tüm yatırımcılarla da paylaşılıyor.

Ürünler Merkezden mi Gelecek?

Bayilerimizdeki ürünler, merkezden alınabilir. Ürünleri merkezi ve bölgesel yöntemlerimizle sizlere ulaştırmaktayız. Bu sayede de misafirlerimiz yüzlerini gülümsetecek lezzetlere tüm bayilerimizde ulaşabiliyor.

Çalışanların Eğitimi Nasıl Gerçekleşiyor?

Bayilerimizin açılmasından önce hem bayi yöneticisine hem de çalışanlarına gereken eğitim merkezi yönetim departmanımızca verilecektir. Gerektiğinde bayilerde eğitim desteği de sunmaktayız.